Кошик
RAPTOR CNC
+380 (98) 946-94-43
Telegram, Viber

Фрезерні верстати з ЧПУ по дереву

Фрезерні верстати ЧПУ по дереву - універсальне обладнання, широко застосовується в деревообробній галузі. Забезпечуючи автоматизацію виробничих процесів, установки дозволяють скоротити цикл виготовлення виробу, мінімізувати ймовірність виникнення дефектів і гарантують точну відповідність геометричних параметрів конструкції показниками в технічній документації. Оснащення виробничих потужностей фрезерними верстатами - можливість збільшити продуктивність, скоротити витрати на оплату праці і масштабувати бізнес.

Фрезерний верстат по дереву з ЧПУ для домашньої майстерні можна замовити через компанію Raptor CNC. У нашому каталозі - широкий вибір обладнання з різними технічними можливостями. Вся продукція - власного виробництва, для складання якої використовуються високоякісні комплектуючі та витратні матеріали. Точність і надійність в роботі гарантується системою контролю якості, впровадженої на кожному етапі виробництва.

Улаштування і принцип роботи фрезерних верстатів з ЧПУ по дереву

Головним робочим інструментом обладнання є фреза, обертання якої дозволяє виконувати задані операції. Обертаючись, фреза впливає на заготовку, змінюючи її форму, розмір і т.д. Конфігурація і габарити самої фрези також варіюються, в залежності від цілей, які стоять перед оператором, властивостей оброблюваного матеріалу.

Від механізованого агрегату верстат з ЧПУ відрізняє наявність програмного компонента, який здійснює управління обладнанням. Завдяки цьому втручання співробітника в роботу мінімізовано і полягає в тому, щоб задати потрібний алгоритм, закріпити заготовку, вибрати параметри швидкості і обертання шпинделя, запустити установку і відслідковувати правильність виконуваних дій.

Цифрові системи управління і високоточного контролю уможливили реалізацію найскладніших замовлень, які передбачають фігурне виточування малюнків, рельєфних візерунків і т.д.

Причини купити фрезерний верстат ЧПУ по дереву виробництва Raptor CNC

Деревообробні фрезерні верстати з ЧПУ, створені на наших потужностях, надійні в роботі і довговічні.

У чому ж особливості обладнання:

  1. Сталева станина виготовляється суцільнозварним методом з товстостінних сталевих труб, що забезпечує високу стійкість до навантажень, гасіння вібрації.
  2. Сталевий портал високої жорсткості стійкий до вібрацій, що гарантує високу точність обробки відповідно до показників в технічній документації. На виході оператор отримує вироби високого рівня виконання, незалежно від матеріалу заготовки.
  3. Стійкі лінійні напрямні сприяють чіткому переміщенню порталу по верстату з збереженням точності протягом всього терміну експлуатації.
  4. Фрезерний верстат з ЧПУ по дереву для домашнього використання оснащується датчиками, за допомогою яких здійснюється калібрування і вимірювання довжини інструменту.

Щоб отримати детальну інформацію про моделі, які вас зацікавили, зв'яжіться з нами по телефону або через форму на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner