Кошик
RAPTOR CNC
+380 (98) 946-94-43
Telegram, Viber

Фрезерні верстати з ЧПУ

Активний розвиток технологій відбивається і на виробничій сфері: програмними компонентами оснащується всіляке обладнання, що дозволяє автоматизувати робочі процеси, наростити продуктивність, поліпшити якість виконуваних операцій і т.д. Яскравою демонстрацією є фрезерний верстат з ЧПУ - агрегат, який широко використовується в метало-, деревообробній галузях, а також для обробки композитів, фанери та інших матеріалів.


Купити фрезерний верстат з ЧПУ можна за допомогою компанії Raptor CNC. Наше виробниче підприємство пропонує величезний асортимент верстатів з різними технічними характеристиками. Представлене в каталозі обладнання вироблено на власних потужностях: в збірці використовуються висококласні комплектуючі та витратні матеріали, а кожен етап виготовлення строго контролюється на предмет дефектів і відповідності заданим параметрам.


Улаштування верстата з ЧПУ


Всі типи фрезерних верстатів мають загальну конструкцію:

 • Станина - елемент, необхідний для фіксації всіх елементів і механізмів;
 • Робочий стіл - платформа для безпосереднього виконання операцій, що здійснює переміщення по напрямку вздовж і поперек за допомогою напрямних. На робочому столі виконується кріплення заготовок і робочих інструментів;
 • Пульт управління, який кріпиться на кронштейні;
 • Шпиндель - здійснює затиск і обертання ріжучого інструменту, завдяки чому фреза впливає на заготовку.

Фрезерний верстат з ЧПУ розрахований на виконання різного роду операцій. З його допомогою можна різати заготовки, висвердлюють отвори, робити розточення і т.д. За допомогою агрегату обробляють різні матеріали - чорні і кольорові метали, дерево, кераміку, композити, полімери, природний і штучний камінь.

Як працює фрезерний верстат? В основі обробки - обертання робочої фрези, закріпленої перпендикулярно або під кутом до робочого столу. Залежно від завдань і оброблюваного матеріалу, для фрезерування використовують фрези різних розмірів і форм. Процес повністю контролюється програмним компонентом: алгоритм задає переміщення робочого інструмента, види фрез і послідовність їх застосування. Обов'язки оператора полягають в тому, щоб вибрати задану програму, закріпити заготовку на робочому столі, задати параметри обертання шпинделя і швидкість переміщення і контролювати правильність роботи обладнання.


Види фрезерних ЧПУ верстатів


Всі типи фрезерних ЧПУ верстатів умовно можна розділити на кілька груп.

Залежно від розташування шпинделя розрізняють:

 • Вертикальні верстати - обладнання, в якому шпиндель розташований вертикально щодо робочого столу. Як правило, такі моделі позбавлені консолі, що забезпечує їм високу жорсткість, необхідну для виконання високоточних операцій. В основному на установках обробляються заготовки за допомогою циліндричних, фасонних фрез;
 • Горизонтальний фрезерувальний верстат з ЧПУ - в ньому шпиндель розташований горизонтально, за рахунок чого стіл переміщається як паралельно осі, так і перпендикулярно. Використовується для обробки компактних заготовок.

Залежно від кількості осей, за якими здійснюється переміщення, виділяють:

 • трьохосьові;
 • чотирьохосьові;
 • пятиосьові верстати.

Найпростішим, універсальним варіантом вважається трьохкоординатний верстат. Виконати вироби складної конфігурації вдасться на продуктивних 4-х і 5-ти координатних агрегатах, в яких виконується рух по додатковим осям без зміни інструменту.


Переваги фрезерного верстата в ЧПУ від Raptor CNC


Ми пропонуємо великий вибір обладнання для будь-яких виробничих потреб.

Переваги нашої продукції:

 • Посилена конструкція - порталу, станини, що забезпечує додаткову жорсткість і точність виконання операцій:
 • Розширена функціональність;
 • Гнучкість в роботі. Щоб провести фрезерування нового вироби, необхідно лише задати потрібну програму і контролювати виконання;
 • Можливість збільшити продуктивність і скоротити витрати на виробництво.

Фрезерний верстат з ЧПУ для домашньої майстерні також можна замовити в нашому каталозі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner