Кошик
RAPTOR CNC
+380 (98) 946-94-43
Telegram, Viber

Найкраще програмне забезпечення для ЧПУ 2022 (деякі з них безкоштовні).

Найкраще програмне забезпечення для ЧПУ 2022 (деякі з них безкоштовні).

Існують програми для проектування, програмне забезпечення для фрезерних верстатів з ЧПУ, моделювання G-коду та багато іншого. Ознайомтеся з нашим списком, щоб знайти найкраще ПЗ для ЧПУ.

Програмне забезпечення, що працює з верстатами з ЧПУ, це міст, що з'єднує вашу модель з реальністю. Всі верстати з ЧПУ використовують програмне забезпечення для управління процесом перетворення креслення або моделі у рух.
Загалом процес обробки з ЧПУ можна розділити на чотири етапи: по-перше, створюється модель за допомогою програмного забезпечення для 2D-креслення або 3D-моделювання. Потім траєкторія інструмента повинна бути підготовлена ​​за допомогою автоматизованого виробництва (CAM). Хоча теоретично ви можете вирізати модель за допомогою верстата з ЧПУ на цьому етапі, але завжди корисно перевірити правильність траєкторії різання за допомогою симуляції. Це дає можливість внести необхідні корективи. Коли все перевірено і настав час різати деталь, вам знадобиться програмне забезпечення, що управляє, яке через G-код повідомляє верстату з ЧПУ, що робити .
Як бачите, на кожному етапі процесу ключове значення має правильне програмне забезпечення. У цій статті ми надамо найкраще програмне забезпечення для всього процесу ЧПК: від моделювання до генерації та симуляції G-коду, а також управління верстатом. Але спершу давайте подивимося, як ми склали наш список.
Ми вибрали безліч програм, але переконалися, що всі вони відповідають таким вимогам:
Величезна різноманітність доступних функцій: наприклад, для програмного забезпечення при моделюванні враховувалося чи дозволяє воно виконувати 2D або 3D-моделювання і чи має воно вбудовану CAM. Для керуючого програмного забезпечення критично важливими були такі функції, як візуалізація процесу управління в реальному часі та інтерфейс користувача.
Адаптивність: для програмного забезпечення управління було важливо знайти хороший баланс програм, які працюватимуть з різними картами управління, а також з якими технологіями різання може працювати програма.
Позитивний користувальницький досвід і відгуки: ми вивчили відгуки користувачів і вибрали програми, які пропонують те, що вони обіцяють, щодо інтерфейсу користувача, вартості і так далі.
Сильна підтримка: офіційні чи неофіційні ресурси для допомоги були важливими, включаючи обслуговування клієнтів та чуйність, можливості навчання та участь спільноти.
З попередніми етапами закінчили, погляньмо, що там далі!
МОДЕЛЮВАННЯ
Процес моделювання - це перший етап будь-якого проекту з ЧПУ, тому що вам потрібна модель для різання. Ви можете використовувати вже існуючі моделі або створити власні. Для ЧПУ у вас є можливість використовувати 2D чи 3D моделі.
2D моделі складаються тільки з креслень деталей, які потрібно вирізати, і це добре при створенні деталей, які будуть вирізані на одній висоті. З іншого боку, 3D-моделювання пропонує такі переваги, як можливість попереднього перегляду складання та робота з різною глибиною вирізів. Це також дозволяє створювати складніші моделі.
 

Fusion 360


Фьюжн 360 – одна з найпопулярніших програм моделювання. Її можливості великі: 2D- та 3D-моделювання, складання, безліч опцій плагінів, які ще більше розширюють можливості моделювання для ЧПУ. Вона також підтримує процес CAM із дуже інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
Вона доступна як платна програма для професійного та комерційного використання або як безкоштовна програма для любителів. Ви також можете завантажити його безкоштовно, використовуючи освітню ліцензію, якщо ви належите до академічної установи. (Autodesk, компанія, відповідальна за Fusion 360, змінила те, що доступне в безкоштовній версії, щоб уникнути використання у комерційних цілях.)
Оскільки це популярна програма, ви можете знайти навчальні посібники по всьому YouTube, а також велику офіційну та неофіційну підтримку.
Можливості: Моделювання, збирання, CAM, симуляція, редактор G-коду
Ціна: ~ 500 доларів на рік або безкоштовно для особистого використання.


Де взяти: Fusion 360 .
Розробник: Autodesk
Сумісні ОС: Windows, MacOS

 
AutoCAD

Підтримуючи як 2D-, так і 3D-моделювання, Автокад - це програма САПР, яка професійно використовується в архітектурі, проектуванні та дизайні.
Для 2D-моделювання це одна з найповніших доступних програм. У його 3D-опціях є 3D-сканування, твердотільне, поверхове та віртуальне моделювання. Ви можете створювати площини та фотореалістичні візуалізації.
На додаток до моделювання, AutoCAD має можливості для великомасштабного будівництва, такі як: складання бюджету, процес будівництва, а також можливість перетворення 2D-об'єктів у 3D-об'єкти. Однак, він не пропонує функції CAM, але дозволяє використовувати сторонні надбудови.

Офіційна підтримка відмінна і є корисний сабреддіт.


Можливості: Архітектурне моделювання; механічне, електричне та водопровідне (MEP) моделювання; 2D та 3D моделювання; набір інструментів для рослин; розширена функціональність від сторонніх надбудов
Ціна: ~ 1900 доларів на рік.


Де взяти: Автокад
Розробник: Autodesk
Сумісні ОС: Windows, MacOS

 
Inkscape

Інкскейп – це безкоштовне програмне забезпечення для векторного малювання з відкритим вихідним кодом, але воно дуже популярне у спільноті ЧПУ для 2D-моделювання.
Існує два способи створення цифрових малюнків: за допомогою растрів (растрових зображень) чи векторів. Вектори за своєю суттю є математичними функціями, які вказують початкову та кінцеву точки фігури, а також їх координати. Таким чином вони не залежать від дозволу. Крім того, оскільки це математичні координати, їх можна безпосередньо перетворити на координати різання, що є основною причиною, через яку векторне малювання є популярним способом моделювання для ЧПУ.
Inkscape підтримує сторонні плагіни, щоб ви могли розширити функціональність, наприклад, створюючи G-код безпосередньо в Inkscape. Він підтримує формати файлів, такі як ODF, DXF, Sk1, PDF, EPS та Adobe PostScript для експорту (якщо ви волієте виконувати процес CAM десь ще). Крім того, ви можете знайти навчальні посібники прямо на їхньому сайті, щоб почати роботу з програмою.
Можливості: надбудови, експорт DXF, векторне малювання, візуалізація G-коду, редагування вузлів, спрощені лінії.


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: Inkscape
Розроблено: Багато учасників , оскільки це з відкритим вихідним кодом
Сумісні ОС: Windows, Linux, MacOS

 
SolidWorks


СолідВоркс - це комплексне програмне забезпечення для моделювання, яке використовується інженерами-професіоналами в промислових умовах. З його великим обсягом, він може бути повільнішим, оскільки це досить важка програма як для завантаження, так і для використання. З точки зору того, що він може зробити, є 3D-моделювання, креслення креслення, складання, моделювання, дослідження руху та процес CAM, і це лише деякі з них.
Не дивно, що SolidWorks — платна програма, але є можливість безкоштовного доступу з академічною ліцензією, якщо ваш навчальний заклад придбав її, а також доступніші студентські підписки (60–99 доларів на рік). Оновлення виконуються автоматично, якщо ви не маєте академічної ліцензії.
Існує велика офіційна підтримка , а також незліченна кількість офіційних та неофіційних відео та сабреддіт .
Функції: Моделювання, CAM, симуляція, автоматизоване проектування (CAE), складання, креслення креслень, можливість призначати матеріали, доступ до останніх функцій через теку історії FeatureManager.


Ціна: ~ 4000 доларів США за окрему ліцензію, безкоштовно з академічною ліцензією.
Де взяти: SolidWorks.
Розробник: Dassault Systemes
Сумісна ОС: Windows

 
Aspire


Aspire від Vectric – це багатофункціональна програма ЧПУ. Вона проста в освоєнні і дозволяє вирішувати складні завдання щодо створення деталей на верстаті з ЧПУ. Його інноваційні інструменти 3D-моделювання, повний набір 2D-проектів та можливості редагування роблять його ідеальним вибором для початківців.
Ви можете створювати власні проекти, а потім налаштовувати їх для свого верстата з ЧПУ. Ви також можете імпортувати вже існуючі дизайни, а потім працювати з ними. Особливим бонусом для новачків є необмежена безкоштовна пробна версія Aspire, яка включає різні безкоштовні проекти, щоб ви могли навчитися їх використовувати, перш ніж здійснити покупку.
Коли справа доходить до підтримки, є офіційні джерела, форум спільноти, а також безліч відеороликів Vectric на YouTube.
Особливості: Повний набір інструментів для редагування моделей, необмежений пробний період (для деяких проектів), понад 5400 хвилин відеоуроків, попередній перегляд траєкторії.


Ціна: ~ 2000 доларів США
Де взяти: прагнення
Розробник: Вектрик
Сумісна ОС: Windows

 
ГЕНЕРАЦІЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ G-КОДУ

Програмне забезпечення для моделювання з ЧПУ покликане показати вам віртуальне подання вашого верстата. Він зчитує G-код, щоб показати, як виглядатиме процес різання і яким буде кінцевий результат. Це важливо, тому що це може виявити проблеми у вашому G-коді, а також способи його оптимізації, допомагаючи вам уникнути витрати матеріалів та часу на невдалу модель.
Такі програми, як SolidWorks та Fusion360, які вже згадувалися у розділі моделювання, також можуть запускати симуляції процесу різання під час CAM. Однак вони не можуть читати та моделювати імпортований G-код. У таких випадках вам знадобиться окреме програмне забезпечення для моделювання.


eCam

eCam Програмне забезпечення поєднує функції, які зазвичай зустрічаються в системах CAD/CAM, з діалоговим програмуванням.
eCam поставляється з 14-денною повністю робочою пробною версією, тому ви можете поекспериментувати з програмним забезпеченням, перш ніж купувати. Більше того, що незвичайно, це програмне забезпечення може безкоштовно використовуватися у вихідні для всіх з некомерційною метою.
Особливості: редактор САПР, підтримка файлів DXF і DWG, імітація траєкторії, користувальницький G-код, попередній перегляд 3D-заготовок, єдиний калькулятор.


Ціна: ~180$ (тільки токарний або фрезерний верстат), ~240$ (у зборі), ~420$ (адаптивний)
Де взяти: eCam
Розробник: eCam
Сумісна ОС: Windows (тільки 64-розрядна система)

 
HeeksCNC


HeeksCNC від Heeks – це програмне забезпечення CAD/CAM для Windows. За невелику (плату близько 14 доларів) ви отримуєте обіцянку допомоги від розробника, якщо вона вам знадобиться. Крім того, вихідний код доступний на GitHub, що означає, що ви можете змінити програмне забезпечення відповідно до ваших вимог. Якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете написати розробнику електронною поштою.
HeeksCNC побудований на основі HeeksCAD і включає OpenCAMLib плюс Area . Це допомагає у створенні коду ЧПУ, що найчастіше використовується G-коду, для вашого 3-осьового фрезерного верстата, і ви також можете запустити симуляцію. HeeksCNC набирає популярності як програма з відкритим вихідним кодом і регулярно оновлюється; Heeks2 вже знаходиться у розробці.
Зверніть увагу, що для встановлення безкоштовної версії HeeksCNC (зібравши її з вихідного коду) вам спочатку необхідно встановити HeeksCAD, OpenCASCADE/OCE та wxWidgets 2.8.
Особливості: підтримує креслення DXF, регулярно підтримується, відкритий вихідний код


Ціна: ~$14 за швидке встановлення Windows або вихідний код можна завантажити з GitHub .
Де взяти: HeeksCNC
Розробник: Ден Хікс
Сумісна ОС: Windows

 
G-Wizard Editor


G-Wizard Editor - це редактор і симулятор, що дозволяє створювати, змінювати або оптимізувати G-код. Для оптимізації G-Wizard допоможе вам зі строковими коментарями, поясненнями.
Він також має перевірку помилок, яка не обмежується помилками, але також вказує місця, де G-код можна покращити. Найголовніше - він може імітувати широкий спектр машин та різальних інструментів.
Можливості: Поліпшення обробки поверхні, генерація діалогового G-коду, моделювання для фрезерної обробки з ЧПК, перевірка помилок, термінове пояснення G-коду.


Ціна: ~$269
Де взяти: Редактор G-Wizard.
Розробник: CNC Cookbook
Сумісна ОС: Windows

 
CNC Simulator Pro


CNC Simulator Pro включає безліч різновидів верстатів для запуску симуляцій. Це не обмежується верстатами з ЧПУ XYZ; він також включає турнікети і преси. Крім симуляції, він також має функції моделювання, інструменти для створення зубчастих коліс, а також 2D- та 3D-моделювання.
CNC Simulator Pro пропонує різні плани підписки як для індивідуального розвитку, так і для академічних цілей. На офіційному сайті є офіційний канал YouTube з навчальними посібниками, а також блог, докладний посібник користувача та навчальна академія.
Можливості: Моделювання на багатьох верстатах (включаючи 3D-принтери), CAD, CAM, опції постобробки, 3D-моделювання для фрезерування, 2D-моделювання

Ціна: безкоштовна обмежена версія, ~ 100 доларів на рік.
Де взяти: CNC Simulator Pro.
Розробник: CNC Simulator Pro
Сумісна ОС: Windows

 
 
NC Viewer


NC Viewer - це онлайн-симулятор ЧПУ, що не потребує встановлення. Ви можете вставити або імпортувати G-код і він покаже вам симуляцію процесу різання для верстатів з декартовими координатами. Він не показує конкретно будь-який верстат або заготовку, а лише траєкторію руху шпинделя. Тому він не може перевірити такі аспекти, як робочі межі машини.
Враховуючи, що це веб-інтерфейс, це хороша альтернатива, коли вам потрібна швидка перевірка моделі, яку ви хочете вирізати.
Можливості: Імпорт або вставка G-коду; працює на мобільних пристроях; до 5 осей, сумісний із 3D-мишею


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: NC Viewer.
Розробник: Ксандер Лучано
Сумісна ОС: немає даних (на основі браузера)

 
PlanetCNC


PlanetCNC - пропонуючи повне апаратне та програмне рішення. Він має сучасний підхід до програмного забезпечення ЧПУ, орієнтований на маніпулювання G-кодом.
PlanetCNC постачається з гнучкими параметрами конфігурації та функціями моделювання. Це поряд з інтуїтивно зрозумілим дизайном робить його винятковим програмним забезпеченням.
Серед його варіантів підтримки для користувачів є активний форум з підтримкою спільноти, блог, який включає навчальні посібники та поради, і ви також можете написати розробникам електронною поштою, якщо у вас виникнуть додаткові проблеми.
Особливості: Повністю настроювана процедура зміни інструменту, підтримує безліч застосувань верстатів з ЧПК (моделювання, синхронізація шпинделя, вимірювання, вимірювання та стандартні цикли), сумісна з різними варіантами G-коду та типами файлів.
Ціна: безкоштовно для контролерів з ліцензією, що діє.


Де взяти:PlanetCNC
Розробник: PlanetCNC
Сумісні ОС: Windows, Linux, MacOS, Raspberry Pi


Universal Gcode Sender (UGS)


Universal Gcode Sender (UGS) простий, має відкритий вихідний код та простий у використанні. Він написаний на Java для підтримки кількох платформ.
UGS має всі необхідні функції для більшості любителів, а також може працювати з G-кодом. Додайте до цього простоту виконання, і ви отримаєте чудову програму для новачка. Зверніть увагу, що вам потрібно з'єднати це з прошивкою для плати, яка приймає G-код.
На додаток до корисних знімків екрана, які допоможуть вам виконати завантаження, налаштування та основні функції, сайт містить корисний посібник з усунення несправностей.
Особливості: оптимізація G-коду, що настроюється, візуалізатор 3D G-коду, виконувані JAR-файли «все в одному», працює в декількох операційних системах, спрощений інтерфейс користувача.


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: GitHub
Розробник: Universal Gcode Sender
Сумісні ОС: Windows, Linux (включаючи ARM SBC), MacOS

 
ChiliPeppr


ChiliPeppr це хост G-коду на основі браузера, який працює так само добре, як і програмні контролери ЧПУ. Це платформа, яка дозволяє вам без особливих зусиль створити робочий простір для керування вашим обладнанням із програмного забезпечення.
Він працює як з TinyG, так і з GRBL з декількома іншими попередньо налаштованими робочими просторами. Змусити його працювати з вашим верстатом із ЧПУ дуже просто: вам просто потрібно встановити простий драйвер, який підключається до верстата через браузер.
Ви можете знайти кілька відеороликів на YouTube про те, як налаштувати власний робочий простір, і є активна інтернет-спільнота, де ви можете перевірити попередні або нові питання, які можуть виникнути.
Особливості: працює з TinyG, Lua, GRBL та іншими; включає зондування і автоматичне вирівнювання, відкритий вихідний код


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: перець чилі.
Розробник: ChiliPepper
Сумісна ОС: немає даних (на основі браузера)


OpenCNCPilot


Подібно до ChiliPeppr, ця програма тільки керує машиною і відмінно справляється з цим завданням. Відповідно до його GitHub, родзинкою OpenCNCPilot є його здатність «перевірити певні користувачем області на предмет деформації та обернути траєкторію інструменту навколо вигнутої поверхні». Це зручно для ізолюючого фрезерування друкованих плат, де короблення призведе до поломки або короткого замикання доріжок.
Крім того, для роботи не потрібні додаткові датчики. Це, у поєднанні з автоматичним вирівнюванням та автоматичними картами висот, робить OpenCNCPilot дуже зручним варіантом. Розробник відповідає на запити у розділі коментарів вступного відео на YouTube.
Особливості: підтримує прошивку GRBL, автоматичні карти висот, можливість з'єднань TCP, автоматичне вирівнювання, відкритий вихідний код.


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: GitHub
Розробник: martin2250
Сумісна ОС: Windows


Mach3
 
Mach3 – це багатофункціональна програма. Він популярний та розроблявся протягом тривалого часу. Крім багатьох функцій, графічний інтерфейс Mach3 повністю налаштовується.
Mach інтерпретує G-код на комп'ютері і відправляє спеціальні низькорівневі команди на зовнішню плату замість того, щоб намагатися синхронізувати імпульси кроку (напрями). Mach3 можна налаштувати декількома способами, але найпоширеніша настройка працює тільки зі спеціально сумісними зовнішніми платами, такими як популярна SmoothStepper. Зверніть увагу, що хоча Mach3 можна використовувати в комплексному підході, аналогічному LinuxCNC (про який ми поговоримо пізніше), він не настільки поширений. Це пов'язано з тим, що його запуск Windows означає, що він не може працювати в режимі реального часу, що може призвести до затримки синхронізації імпульсів драйвера.
На зміну цьому зрілому програмному забезпеченню приходить молодший брат Mach4, про який ми поговоримо далі. Завдяки значно нижчій ціні, відмінним функціям та активній спільноті, Mach3, як і раніше, залишається хорошим вибором для будь-якого любителя.
А коли справа доходить до будь-яких потенційних проблем, Newfangled Solutions пропонує різні варіанти підтримки: електронна пошта та телефон зі службою підтримки, онлайн-підручники та посібники, а також відео на YouTube.
Особливості: універсальне візуальне відображення G-коду, інтерфейс, що налаштовуються, макроси і M-коди, що настроюються, з використанням VBscript.

Ціна: ~$175
Де взяти: Mach3
Розробник: Новомодні рішення
Сумісна ОС: Windows

 
Mach4


Mach4 - це повне перезавантаження Mach3. Насамперед - це модульність та гнучкість. Він не побудований з ідеєю використання паралельного порту, хоча є ще способи піти цим шляхом. Він може похвалитися повною настроюваністю завдяки своїй модульності та використанню оригінального ядра для обчислень.
Зайве говорити, що у Mach4 достатньо функцій та можливостей налаштування для любителя. Незважаючи на те, що він відносно новий, він пройшов довгий шлях і має великі надії на майбутнє. Все це говорить про те, що це гідний вибір для будь-якої установки.
Можливості підтримки такі самі, як і в Mach3.
Особливості: можливості віддаленого управління, швидке та просте налаштування графічного інтерфейсу користувача, можливість зв'язування інформації між іншими додатками, покращена зручність використання в порівнянні з Mach3, ядро, що відповідає за всі розрахунки управління рухом.


Ціна: ~ 200 доларів (хобі), ~ 1400 доларів (промисловість)
Де взяти: Mach4
Розробник: Новомодні рішення
Сумісна ОС: Windows

OpenBuilds Control


OpenBuilds Control – це програмне забезпечення для керування ЧПУ, лазером, плазмою та ножем. У нього мінімалістичний, але організований дизайн, більш естетичний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, ніж у Mach3. Ви, як і раніше, матимете всі основні можливості, такі як запуск G-коду та встановлення нульових координат, а також спеціальні функції, такі як вирівнювання заготовки перед початком процесу різання.
Це програмне забезпечення також інтегрується з OpenBuilds CAM, веб-додатком для перетворення 2D-креслень у G-код. Інтеграція між програмами дозволяє відправляти G-код, згенерований OpenBuilds CAM, безпосередньо в OpenBuilds Control. Є навіть бібліотека вже існуючих дизайнів, які можна використовувати. Відвідайте сторінку підтримки OpenBuilds, якщо ви застрягли.
Особливості: Управління ЧПУ, лазером, плазмою та ножем; підготовка припуску та встановлення нульових координат; запуск G-коду


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: OpenBuilds Control
Розробник: OpenBuilds
Сумісні ОС: Windows, Linux, MacOS

LinuxCNC
 
LinuxCNC – популярний вибір серед любителів ЧПУ. Це один із найстаріших і найнадійніших варіантів. Програмне забезпечення працює під управлінням ядра Linux із розширенням реального часу (RTAI). Встановивши його таким чином, LinuxCNC може генерувати необхідні імпульси через паралельний порт із точною синхронізацією.
Зокрема, LinuxCNC має відкритий вихідний код і має дуже велику активну спільноту. Зважаючи на ці дві умови, не дивно, що програмне забезпечення значною мірою налаштовується, особливо графічний інтерфейс, і має безліч додаткових функцій.
Особливості: зріле програмне забезпечення, повністю відкритий вихідний код, активне співтовариство користувачів, простота установки, підтримка багатьох верстатів з ЧПУ.


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: LinuxCNC
Розробник: LinuxCNC
Сумісна ОС: Лінукс


Machinekit


Machinekit це форк LinuxCNC, орієнтований на модернізацію старої програми. Вони дещо змінили під капотом та покращили підтримку інших форм віддаленого управління з графічним інтерфейсом. Крім того, Machinekit пропонує образи, доступні для плат Beagle, лінійки популярних одноплатних комп'ютерів.
В цілому, Machinekit успадкував багато позитивних рис LinuxCNC і все ще знаходиться в процесі створення гідного співтовариства. Існують навчальні посібники, які допоможуть вам налаштувати багатообіцяючі функції у роботі, якщо ви хочете використати потенціал Machinekit.
 
Особливості: підтримка комп'ютерів ARM, вирішення проблем у LinuxCNC, зростаюча спільнота


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: GitHub
Розроблено: Якобом Флірлом, Олександром Ресслером та Міхаелем Хаберлермхаберлером, а також співавторами
Сумісна ОС: Лінукс


UCCNC
 
UCCNC - це програмне забезпечення контролера ЧПУ, яке працює з контролерами руху CNCdrive. Підтримувані контролери руху: UC400ETH, UC300ETH, UC300, UC100 та AXBB-E.
UCCNC без проблем працює зі верстатами з числом осей до 6, а використання C# як мови робить його ефективним та повністю модифікованим. Програма також поставляється з 3D-браузером траєкторій в реальному часі, оптимізацією екрану OpenGL і деякими базовими модулями CAM, включаючи імпорт файлів DXF. Не кажучи вже про вбудований візуальний редактор екрана, який дозволяє повністю налаштувати екран.
Важливо, що це програмне забезпечення авторизоване для кожного контролера руху, що означає, що один ліцензійний ключ працюватиме тільки із зазначеним контролером руху.
Особливості: 48 гарячих клавіш, вбудований візуальний редактор екрана, підтримка DXF, мінімальне використання CPU/GPU, регулярне обслуговування


Ціна: ~$60
Де взяти: UCCNC.
Розробник: CNCdrive
Сумісна ОС: Windows

 
GRBL Candle


GRBL Candle – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для керування верстатами з ЧПУ на базі GRBL. GRBL є високопродуктивним і недорогим типом управління для фрезерної обробки з ЧПУ. Він заснований на русі паралельного порту, який є методом управління, що використовується для крокових двигунів та інших додатків, що вимагають швидких, точних і оптимізованих рухів.
GRBL Candle має попередню візуалізацію, а також візуалізацію в реальному часі процесу різання,який робить ваша машина. Ви можете встановлювати нульові координати, вручну переміщувати координати машин, переглядати поточні координати, а також візуалізувати та редагувати G-код.
Щоб оновити програмне забезпечення, потрібно видалити поточну версію, завантажити нову та інсталювати знову.
Особливості: Підтримка верстатів з ЧПУ GRBL, редагування G-коду, калібрування, візуалізація, управління фрезеруванням, лазерне різання.


Ціна: Безкоштовно
Де взяти: GitHub
Розроблено: Багато учасників , тому що це з відкритим вихідним кодом
Сумісні ОС: Windows, Linux

TurboCNC

TurboCNC від DAK Engineering працює під DOS (так, MS-DOS). А за невелику плату у розмірі близько 60 доларів ви отримуєте доступ до вихідного коду та додаткову підтримку. Це старе програмне забезпечення, але його все ще оточує активна спільнота.
Пара недоліків полягає в тому, що він не так налаштовується, як інші параметри, а його графічний інтерфейс є архаїчним. Проте творець висловився найкраще: «[це] якісне, серйозне програмне забезпечення».
Коли справа доходить до підтримки, є форум користувача, керівництва та статті.
Особливості: Вбудований редактор коду, крок/напрямок, що налаштовується повністю, одночасний рух по 8 осях з компенсацією люфта, повністю параметричне програмування, можливість багатоосьового нарізування різьби


Ціна: ~$60
Де взяти: TurboCNC.
Розробник: ДАК Інжиніринг
Сумісна ОС: MS-DOS

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner