Кошик
RAPTOR CNC
+380 (98) 946-94-43
Telegram, Viber

Фрезерний верстат з ЧПУ для фрезеровки композиту

Фрезерний верстат з ЧПУ для фрезеровки композиту

Композит – сплав матеріалів з неоднорідною текстурою та особливими властивостями, які відсутні у компонентах окремо. Композит широко застосовується у різних сферах людської діяльності. Такі панелі використовують у будівництві, інтер'єрному дизайні, для оздоблення АЗС, оформлення дорожніх конструкцій, облицювання фасадів будівель і т.д. У зв'язку з цим попитом користується послуга фрезерного різання композиту, яку виконують на спеціальних фрезерних верстатах.

Для підприємств та майстерень, пов'язаних з будівництвом, оформленням будівель та інтер'єрів, компанія Raptor CNC пропонує купити фрезерний верстат по композиту. Наш каталог представлений великим вибором агрегатів із різними показниками потужності, частоти обертання тощо. Всі верстати збираються на власних потужностях, а у виробництві використовуються лише висококласні розхідники та компоненти.

Особливості виконання фрезерування композиту
Композит відрізняється універсальністю застосування: матеріал підійде як для будівництва, так і для створення рекламних конструкцій. Вироби з композитних панелей виглядають дорого та презентабельно, довговічні та невибагливі у догляді, а тому стійкі до погодних умов. Але найголовніше – обробка заготовок не пов'язана з особливими складнощами та фінансовими витратами, що робить цей матеріал фактично оптимальним варіантом. Головний нюанс полягає в тому, щоб виконати якісне фрезерування матеріалу.

Насправді, фрезерна різання композиту – це технологічна основа отримання виробу необхідної конфігурації, визначальна кінцевий зовнішній вигляд конструкції. Це закономірно в роботі з будь-якими видами композитів, будь то AluProm, Dibond, EcoBond і т.д. Тільки застосування надійного та функціонального верстата дозволить вирізати деталі потрібної форми та розміри, виконати об'ємний малюнок на поверхні.

Фрезерний верстат для композиту за виправданою ціною призначений для високоточного виконання операцій. Він забезпечує:

·         Простоту підготовчих робіт;

·        Дотримання точної геометрії без відхилення від форми та розмірів, що може погіршити зовнішній вигляд і цілісність конструкції;

·        Можливість виконання будь-яких операцій, що робить фрезерні верстати більш вигідним рішенням, порівняно зі стендовими пилками, наприклад.

Залежно від цього, які завдання стоять перед оператором, застосовують конічні чи прямі фрези з твердих сплавів. Разом з надійністю та технічними можливостями обладнання це гарантує бездоганний результат.

Переваги фрезерних верстатів за композитом
Застосування обладнання дозволить наростити продуктивність і виконувати операції з обробки. Різати композит на фрезерному верстаті за ціною, більш ніж виправданою точністю та швидкістю, однозначно вигідніше, ніж виконувати фрезерне різання стендовими пилками. Переваги агрегатів:

·        Досягається практично ювелірна точність у роботі з матеріалами;

·         Скорочується тривалість виконання замовлення;

·         Можливо обробити композит нестандартним шляхом, дотримуючись більшої чи меншої глибини заходу фрези.

Щоб дізнатись ціну фрезерного верстата для композиту в Україні, зателефонуйте нам або скористайтесь формою на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner