Кошик
RAPTOR CNC
+380 (98) 946-94-43
Telegram, Viber

Фрезерний верстат з ЧПУ для фрезеровки дерева

Фрезерний верстат з ЧПУ для фрезеровки дерева

Фрезерні верстати ЧПУ по дереву – універсальне обладнання, яке широко застосовується в деревообробній галузі. Забезпечуючи автоматизацію виробничих процесів, установки дозволяють скоротити цикл виготовлення виробу, мінімізувати ймовірність виникнення дефектів та гарантують точну відповідність геометричних параметрів конструкції показникам у технічній документації. Оснащення виробничих потужностей фрезерними верстатами – можливість збільшити продуктивність, скоротити витрати на оплату праці та масштабувати бізнес.

Фрезерний верстат з ЧПУ для домашньої майстерні можна замовити через компанію Raptor CNC. У нашому каталозі широкий вибір обладнання з різними технічними можливостями. Вся продукція – власного виробництва, для збирання якої використовуються високоякісні комплектуючі та витратні матеріали. Точність та надійність у роботі гарантується системою контролю якості, впровадженою на кожному етапі виробництва.

Пристрій та принцип роботи фрезерних верстатів з ЧПУ по дереву
Головним робочим інструментом устаткування є фреза, обертання якої дозволяє виконувати задані операції. Обертаючи, фреза впливає на заготівлю, змінюючи її форму, розмір і т.д. Конфігурація та габарити самої фрези також варіюються, залежно від цілей, які стоять перед оператором, властивостей оброблюваного матеріалу.

Від механізованого агрегату верстат із ЧПУ відрізняє наявність програмного компонента, який здійснює керування обладнанням. Завдяки цьому втручання співробітника в роботу мінімізовано і полягає в тому, щоб задати потрібний алгоритм, закріпити заготівлю, вибрати параметри швидкості та обертання шпинделя, запустити установку та відстежувати правильність виконуваних дій.

Цифрові системи управління та високоточного контролю уможливили реалізацію найскладніших замовлень, які передбачають фігурне виточування малюнків, рельєфних візерунків тощо.

Причини купити фрезерний верстат ЧПУ по дереву виробництва Raptor CNC
Деревообробні фрезерні верстати з ЧПУ, створені на наших потужностях, надійні в роботі та довговічні. У чому особливості обладнання?

1.      Сталева станина виробляється цільнозварним методом із товстостінних сталевих труб, що забезпечує високу стійкість до навантажень, гасіння вібрації.

2.      Сталевий портал високої жорсткості стійкий до вібрацій, що гарантує високу точність обробки відповідно до показників у технічній документації. На виході оператор отримує вироби високого рівня виконання незалежно від матеріалу виготовлення.

3.      Стійкі лінійні напрямні сприяють чіткому переміщенню порталу верстатом із збереженням точності протягом усього терміну експлуатації.

4.      Фрезерний верстат з ЧПУ по дереву для будинку оснащується датчиками, за допомогою яких здійснюється калібрування та вимірювання довжини інструменту.

Щоб отримати детальну інформацію про модель, що цікавить, зв'яжіться з нами по телефону або через форму на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner