Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.06).

RAPTOR CNC
+380 (98) 946-94-43
Telegram, Viber

Фрезерний верстат з ЧПУ для обробки алюмінію

Фрезерний верстат з ЧПУ для обробки алюмінію

Опрацювання алюмінієвих заготовок — досить складний процес, який вимагає від майстра надзвичайної обережності й точності. Навіть з урахуванням пластмаси металу легко зіпсувати, завдати дефекту, а інструмент зробити непридатним для подальшої роботи. Працьовителі майстерних і промислових підприємств використовують, щоб зробити це з надзвичайною точністю. Фрезерний станок з алюмінію - Складне і високотехнічне устаткування з широким спектром застосування.

Купити фрезерний верстат ЧПУ для алюмінію можна за допомогою компанії Raptor CNC. Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання для металообробки, що виробляється на власних потужностях. Завдяки висококласним механізмам та вузлам, які тісно пов’язані з суворим контролем, можна створювати довговічне і точне обладнання.

Пристрій і принцип роботи фрезерного верстата з алюмінію

Основним інструментом фрески є фреска, за допомогою якої можна виконати потрібні дії. Залежно від завдання та властивостей оброблюваних матеріалів, використовують фрески різного розміру і форми.

Фрезерний станок з ЧПУ по алюмінію - Просте в експлуатації і похідне обладнання, яке дозволяє точно і швидко виконувати обробку, зводячи ймовірність дефекту до мінімуму. Керування здійснюється за допомогою програмного забезпечення, яке задає алгоритм руху робочого інструмента, різновидів фрезів і порядок їх застосування. Таким чином мінімізується об'єм обов'язків оператора, зменшує цикл виробництва.

Слово в обладнанні можна виділити такі складові:

·        Механічний (електровизувачі, Стільниця, машина, цанговий патрон, портал зі шпинделем);

·        Електроніка (контролер ЧПУ, а також додаткові елементи).

Фрезерна обробка алюмінію на верстаті з ЧПУ Ця програма відкриває діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створювати різноманітні канавки та рельєфні візерунки. Для мінімізації об’єму відходів використовують спеціальні фрески, які дозволяють виконувати якість обробки відповідно до налаштувань технічної документації. За допомогою обладнання виготовляють об'ємні вироби, такі як літери, логотипи, рекламні конструкції, прес-форми тощо.

Перевага використання фрезерних верстатів з алюмінію

Ми поставляємо високоточні установки з широким функціоналом. Причини для нас:

1.      Для зняття навантажувачів призначено спеціальну машину. Під час роботи не виникає вібрації, і це можливо завдяки сильному конструкції рами та бічній частині портала.

2.      Жорсткий портал стійкий до високого навантаження, деформування.

3.      Юрилізована точність геометричних параметрів, перевіряється спеціальними пристосуваннями.

Обробка алюмінію на фзерному верстаті ЧПУ нашого виробництва — це завдаток акуратності та геометричної точності фрески.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner