Фрезерний і гравірувальний верстат із ЧПК "Raptor 3040 C"
- В наявності
- Код: Raptor 3040 C
67 499 ₴

Фрезерний верстат з ЧПК "Raptor 3040 C" є відмінним вибором для творчих проектів та виробничих завдань завдяки своєму широкому спектру функціональності та високій продуктивності.
Верстат має жорстку основу, що забезпечує стабільність та точність під час роботи. Його компактні розміри (90х70х80 см) та вага 55 кг роблять його зручним для розташування в обмежених просторах, що робить його портативним і легким у керуванні, використовуючи ПО Mach3.
На цьому станку встановлені індуктивні датчики, а розмір робочого поля становить 300*400*100 мм.
Незалежно від того, чи займаєтеся ви виготовленням прототипів, гравіруванням чи створенням деталей, "Raptor 3040 C" забезпечує ефективне та якісне виконання завдань, що робить його ідеальним вибором для широкого спектру творчих застосувань.
Технічні характеристики Raptor 3040 C (базова комплектація)
| Зона обробки, мм | 300*400*100 (X;Y;Z) |
| Конструкція каркаса | Алюмінієвий верстатний профіль, сталеві деталі (10 мм) |
| Направляючі | Вал на опорі SBR20 (лінійні підшипники SBR20) |
| Приводна механіка | ШВП 1610/1605 (SFU 1610/1605) |
| Приводи лінійних переміщень | Крокові двигуни NEMA23 |
| Основні характеристики: (2.5NM 3A) | |
| Привід осі Z | ШВП 1605 |
| Кінцеві датчики по всіх осях | Індуктивні |
| Шпиндель безколекторний | 800 Ватт з рідинним або повітряним охолодженням + інвертор |
| Програмне забезпечення | Mach3 (USB) |
| Гібридний стіл (ДСП зі встановленим профілем Т-ПАЗ) | |
| Гарантия - 12 мес. | |
Перед тим, як верстат надійде до наших клієнтів, він проходить ретельний цикл перевірок і налаштувань, щоб гарантувати його роботу. Наш верстат - результат власного виробництва.
Додаткові опції:
- Шпиндель 1 500 W (безколекторний, з інвертором) - 6 000 грн.
- Лазерний гравер 20 W - 8 000 грн
Комплектація:
- Верстат зі встановленим шпинделем та інвертором.
- Блок керування.
- Комплект фрез - 3 шт.
- Силовий кабель 1,5 м.
- USB кабель 1.5 м.
- ПЗ.
Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта"
Оплата за безготівковим розрахунком
Виставляються рахунки для ФОП (Без ПДВ). Після оформлення замовлення, менеджер надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації.
Переваги придбання:
- Повністю готовий до роботи верстат.
- Просте та надійне програмне забезпечення.
- Консультації та підтримка.
Цей універсальний верстат ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених фахівців у галузі роботи з ЧПУ. У комплекті надаються додаткові опції, що значно розширюють його функціональність і можливості, роблячи його ідеальним вибором для різних рівнів навичок і завдань виробництва.

Гібридний стіл (ДСП зі встановленим профілем Т-ПАЗ)
Гібридний стіл з комплектом затискних пристосувань, являє собою зручне рішення для роботи. Це дає змогу прискорити процес, швидко фіксувати матеріали на столі, покращує безпеку і точність виконання завдань. Особливо корисний у галузі столярної справи, металообробки, та інших галузях, де точність і утримання відіграють ключову роль у виробничих процесах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерно-гравірувальний верстат |
| ЧПУ | Так |
| Оброблюваний матеріал | Карбон, дерево, различные виды пластика, мягкие металлы (алюминий, латунь, бронза и т.п.), композит, текстолит и т.д. |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Максимальна швидкість подачі | 5 м/хв |
| Хід шпинделя | 100 мм |
| КОЛІР | 222 111 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 55 кг |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 800 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 400 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
- Ціна: 67 499 ₴








